Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Required
fi: Pakollinen

en: Label
fi: Tunnus

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Time
fi: Aika

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Fields
fi: Kentät

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Duration
fi: Kesto

en: Days
fi: Päivät

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: @min and @max
fi: @min ja @max

en: AM
fi: a.p.

en: PM
fi: i.p.

en: exposed
fi: näytetty
