Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Required
hu: Szükséges

en: Label
hu: Címke

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Time
hu: Idő

en: Never
hu: Soha

en: Fields
hu: Mezők

en: am
hu: de

en: pm
hu: du

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Duration
hu: Időtartam

en: Days
hu: Napok

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: @min and @max
hu: @min és @max

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: AM
hu: DE

en: PM
hu: DU

en: exposed
hu: felfedett

en: Mini Calendar
hu: Mininaptár

en: First Day of the Week
hu: A hét első napja

en: Hour Format
hu: Óra formátum

en: Minute Format
hu: Perc formáum

en: Do not display minutes
hu: Ne mutassa a perceket

en: Duration in seconds
hu: Időtartam másodpercben

en: Duration in minutes
hu: Időtartam percben
