Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Required
ku: پێویستە

en: Label
ku: پێناس

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: am
ku: ب.ن.

en: pm
ku: پ.ن.

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: AM
ku: ب.ن.

en: PM
ku: پ.ن.
