Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Required
lv: Obligāts

en: Label
lv: Etiķete

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Never
lv: Nekad

en: Fields
lv: Lauki

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Days
lv: Dienas

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: exposed
lv: eksponēts
