Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: Never
nn: Aldri

en: Fields
nn: Felt

en: am
nn: formiddag

en: pm
nn: ettermiddag

en: Optional
nn: Valfri

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
