Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Required
pl: Wymagane

en: Label
pl: Etykieta

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Time
pl: Czas

en: Never
pl: Nigdy

en: Fields
pl: Pola

en: am
pl: przed południem

en: pm
pl: po południu

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Days
pl: Dni

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: @min and @max
pl: @min i @max

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: AM
pl: przed południem

en: PM
pl: po południu

en: exposed
pl: udostępniony
