Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Required
ro: Necesar

en: Label
ro: Etichetă

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Time
ro: Ora

en: Never
ro: Niciodată

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Optional
ro: Opțional

en: Duration
ro: Durată

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: @min and @max
ro: @min și @max

en: exposed
ro: expus
