Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: Never
sk: Nikdy

en: Fields
sk: Polia

en: am
sk: doobeda

en: pm
sk: poobede

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Duration
sk: Trvanie

en: Days
sk: Dni

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: AM
sk: dopoludnia

en: PM
sk: popoludní

en: exposed
sk: odkrytý
