Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Never
sl: Nikoli

en: Optional
sl: Neobvezno

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: PM
sl: popoldan
