Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Required
sq: Kërkohet

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: Never
sq: Asnjëherë

en: am
sq: pd

en: pm
sq: md

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: AM
sq: PD

en: PM
sq: MD
