Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Label
sv: Etikett

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Time
sv: Tid

en: Never
sv: Aldrig

en: Fields
sv: Fält

en: am
sv: fm

en: pm
sv: em

en: Optional
sv: Valfritt

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Days
sv: Dagar

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: @min and @max
sv: @min och @max

en: Data Source
sv: Datakälla

en: AM
sv: FM

en: PM
sv: EM

en: exposed
sv: exponerad
