Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Required
ta: தேவை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Time
ta: நேரம்

en: Never
ta: இல்லை

en: am
ta: முப

en: pm
ta: பிப

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: AM
ta: முப

en: PM
ta: பிப
