Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: AM
ug: سەھەر

en: PM
ug: كەچ
