Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Required
ur: درکار

en: Label
ur: عنوان

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Time
ur: وقت

en: Optional
ur: اختیاری

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
