Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Never
gl: Nunca

en: Fields
gl: Campos

en: Optional
gl: Opcional

en: Duration
gl: Duración
