Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Required
ja: 必須

en: Label
ja: ラベル

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Time
ja: 時間

en: Never
ja: なし

en: Fields
ja: フィールド

en: am
ja: 午前

en: pm
ja: 午後

en: Optional
ja: 任意

en: Duration
ja: 期間

en: Days
ja: 日

en: Start Time
ja: 開始時間

en: End Time
ja: 終了時間

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: @min and @max
ja: @min と @max

en: AM
ja: 午前

en: PM
ja: 午後

en: exposed
ja: 表示
