Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Time
ml: സമയം

en: am
ml: രാവിലെ

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
