Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: am
ne: पूर्वान्ह

en: Optional
ne: ऐच्छिक
