Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Required
ru: Обязательно

en: Label
ru: Метка

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Time
ru: Время

en: Never
ru: Никогда

en: Fields
ru: Поля

en: am
ru: утра

en: pm
ru: вечера

en: Optional
ru: Необязательно

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Days
ru: Дни

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: @min and @max
ru: @min и @max

en: Data Source
ru: Исходные данные

en: exposed
ru: раскрыт

en: Hour and Minute Separator
ru: Разделитель часов и минут
