Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
