Timelinemap (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Year
bo: ལོ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Link to node
bo: སྦྲེལ་གནས་དང་སྦྲེལ་བ

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: No fields available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གནས་ཁོངས་མེད།
