Timelinemap (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Year
ku: ساڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Width
ku: پانی

en: Month
ku: مانگ

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: No fields available.
ku: هیچ خانەیەک نییە.
