Timelinemap (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Add
lt: Pridėti

en: Year
lt: Metai

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Month
lt: Mėnesis

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Link to node
lt: Nuorodą į mazgą

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.
