Timelinemap (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Add
oc: Apondre

en: Year
oc: Annada

en: Filter
oc: Filtrar

en: Width
oc: Largor

en: Month
oc: Mes

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: Day
oc: Jorn

en: End
oc: Fin

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Link to node
oc: Ligam cap al nosèl

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Second
oc: Segonda

en: Longitude field
oc: Camp longitud

en: Satellite: Standard satellite map.
oc: Satellit : mapa satellit estandarda.

en: No fields available.
oc: Aucun camp disponible.
