Timelinemap (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Image
mn: Чурук

en: Year
mn: Чыл

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Month
mn: Ай

en: Day
mn: Хүн
