Timelinemap (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Width
cy: Lled

en: Month
cy: Mis

en: No posts available.
cy: Dim cofnodion ar gael.

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud

en: Second
cy: Eiliad

en: No fields available.
cy: Dim meysydd ar gael.
