Timelinemap (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Add
et: Lisa

en: Year
et: Aasta

en: Filter
et: Filtreeri

en: Width
et: Laius

en: Month
et: Kuu

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Basic
et: Lihtne

en: Link to node
et: Link sisuelemendile

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Default map height
et: Kaardi vaikimisi kõrgus

en: Longitude field
et: Pikkuskraadi väli

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.
