Timelinemap (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്

en: Second
ml: സെക്കൻഡ്
