Timelinemap (7.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Weight
sr: Тежина

en: Year
sr: Година

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда
