Timelinemap (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Add
sv: Lägg till

en: Year
sv: År

en: Filter
sv: Filtrera

en: Width
sv: Bredd

en: Month
sv: Månad

en: No posts available.
sv: Inga inlägg tillgängliga.

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Link to node
sv: Länka till nod

en: Default width
sv: Standardbredd

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Second
sv: Sekund

en: Your personal Googlemaps API key.  You must get this for each separate website at <a href="http://www.google.com/apis/maps/">Google Map API website</a>.
sv: Din personliga nyckel för Google Maps API. Du behöver skaffa en för varje webbplats på <a href="http://www.google.com/apis/maps/">Webbplatsen för Google Map API</a>.

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Longitude field
sv: Longitudfält

en: Map: Standard street map.
sv: Karta: Förvald gatukarta.

en: Satellite: Standard satellite map.
sv: Satellit: Förvald satellitkarta.

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
sv: Hybrid: Hybridsatellitkarta

en: Terrain: Physical feature map.
sv: Terräng: Topografisk karta.

en: No fields available.
sv: Inga fält tillgängliga.

en: Delete selected
sv: Radera markerade
