Timelinemap (7.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Image
ug: سۈرەت

en: Add
ug: قوشۇش

en: Year
ug: يىل

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى
