Timelinemap (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Add
nl: Toevoegen

en: Year
nl: Jaar

en: Width
nl: Breedte

en: Month
nl: Maand

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Day
nl: Dag

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Basic
nl: Basis

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Link to node
nl: Link naar node

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Longitude field
nl: Lengtegraad-veld

en: Satellite: Standard satellite map.
nl: Satelliet: Standaard satellietkaart.

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Select colors
nl: Selecteer kleuren
