Timelogin (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: ID
az: İD

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar
