Timelogin (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля
