Timelogin (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля
