Timelogin (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས
