Timelogin (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος
