Timelogin (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll
