Timelogin (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Other
fr: Autre

en: Role
fr: Rôle

en: Id:
fr: identifiant (ID) :
