Timelogin (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol
