Timelogin (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד
