Timelogin (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: ID
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör
