Timelogin (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Other
id: Lainnya

en: Role
id: Peran
