Timelogin (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Other
it: Altro

en: Role
it: Ruolo
