Timelogin (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė
