Timelogin (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Other
nl: Andere

en: Role
nl: Rol
