Timelogin (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle
