Timelogin (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle
