Timelogin (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
