Timelogin (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه
